Robisz coś dobrego w sieci?

IV edycja konkursu „Odkryj e-wolontariat” to konkurs dla Ciebie!

Udzielasz bezpłatnie porad przez Internet? Prowadzisz forum? Dzielisz się swoją wiedzą, doświadczeniem czy umiejętnościami w sieci? Być może jeszcze sam nie wiesz o tym, że jesteś e-wolontariuszem!
Poprzez Konkurs pragniemy pokazać, że wolontariat w naszym kraju ma różne oblicza, nie tylko „tradycyjne”, ale również „wirtualne”. Coraz łatwiejszy dostęp do sieci prowadzi do przenoszenia różnorodnych aspektów życia do rzeczywistości wirtualnej. Często są to inicjatywy i projekty bardzo ciekawe, nowatorskie i oryginalne. Warto wypromować tę pozytywną stronę Internetu!
Konkurs „Odkryj e-wolontariat” ma na celu nagrodzenie najciekawszych projektów angażujących wolontariuszy pomagających innym przez Internet. Jeśli chcesz pokazać swój pomysł na pomaganie innym w Sieci jest to idealna ku temu okazja!
Nagrodami w konkursie są środki finansowe z przeznaczeniem na rozwój e-wolontariatu.
W konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe, instytucje publiczne oraz grupy nieformalne, współpracujące z e-wolontariuszami.
Nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu do 31 października 2012.  Aby się do niego zgłosić, należy zarejestrować się na portalu www.e-wolontariat.pl, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Laureaci zostaną wyłonieni przez członków Kapituły Konkursu oraz internautów biorących udział w otwartym głosowaniu online. Zwycięzców poznamy na uroczystej Gali Finałowej
w styczniu 2013r.
Szczegółowe informacje na temat Konkursu oraz Regulamin dostępne są na stronie e-wolontariat.pl/pl/content/category/id,60,title,IV-edycja.html.
Jeśli chcesz zobaczyć, jak zaprezentowali się laureaci poprzednich edycji konkursu zapraszamy na naszą stronę internetową e-wolontariat.pl/pl/Odkryj-e-wolontariat/.

Informacje o Konkursie:
•    Patrycja Rokicka
e-mail: p.rokicka@e-wolontariat.pl
•    Marzena Kacprowicz
e-mail: m.kacprowicz@e-wolontariat.pl

Konkurs „Odkryj e-wolontariat” organizuje Fundacja Dobra Sieć wraz z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności – partnerem portalu e-wolontariat.pl oraz Fundacją Orange – współorganizatorem portalu e-wolontariat.pl.