Gra „Pioniersi” – Ty też możesz ją mieć!

Opublikowano: 16 lipca 2013

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowej przygodzie! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie – W jakich okolicznościach zostanie wykorzystana gra planszowa „Pioniersi – gra obywatelska? Do wygrania wyjątkowa planszówka, która udowadnia, że nawet małe marzenie może się spełnić dzięki aktywności obywatelskiej, stypendium lub włączeniu się w lokalny wolontariat.

Wystarczy wypełnić formularz:

Dlaczego warto?

„Pioniersi – gra obywatelska” przedstawia inspirujące przykłady aktywności z zakresu wolontariatu, programów stypendialnych i edukacji obywatelskiej. Grę wygrywa ten uczestnik, który w swojej strategii nie myśli tylko o sobie. Ma to udowodnić, że ignorując działanie na rzecz innych, nie osiągnie się pełnego sukcesu w życiu osobistym i zawodowym a współpraca sama w sobie jest wielką wartością. Młodzi będą mogli poznać różne formy wsparcia, jakie mogą uzyskać od społeczeństwa (np. stypendia od lokalnych organizacji pozarządowych) oraz możliwości zaangażowania ich samych na rzecz otoczenia (np. poprzez wolontariat).

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby móc otrzymać grę planszową wraz z publikacją trzeba być organizacją pozarządową, domem kultury, biblioteką lub inną organizacją/instytucją działającą na rzecz dzieci i młodzieży.

Będziemy przyjmować zgłoszenia do 16 września.

Jednak, jeśli gra będzie cieszyć się zainteresowaniem, to jest możliwe wcześniejsze wyczerpanie nakładu! Więc nie należy zwlekać ze zgłoszeniem swojej organizacji!